PRODUCENT CZYŚCIWA

Odzież, którą przerabiamy na czyściwo, pochodzi z zakładów pralniczych z Niemiec, jest prana i dezynfekowana oraz ma certyfikat hignieniczny. Produkujemy czyściwa dla różnych gałęzi przemysłowych tj: drukarni, warsztatów samochodowych, ślusarstwa, firm sprzątających, budowlanych, lakierni i wielu innych. Odzież jest pocięta i pozbawiona zamków, guzików, nap i wszelkich innych okuć. Czyświo jest prasowane w kostki po 10 i 9 kg co zapewnia wysoki standard magazynowania.

UŻYWANA ODZIEŻ ROBOCZA

Posiadamy odzież roboczą używaną i nową. Jest to odzież wysortowana dobrej jakości: spodnie ogrodniczki, spodnie do pasa, kurtki, bluzy, koszulki polo, odzież trudnopalna itp.
 
  • odzież używana - sprzedaż na kilogramy
  • odzież nowa - sprzedaż na sztuki

HURTOWNIA TKANIN

Końcówki serii tkanin, tkaniny stokowe na odzież roboczą, tkaniny drelichowe, tkaniny trudnopalne, tkaniny wodoolejoodporne, mix tkanin dla tapicerów, tkaniny na rękawice robocze z niemieckich fabryk.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Jesteśmy firmą dbającą o środowisko. Posiadamy zezwolenie niezbędne do przetwarzania odpadów tekstylnych. Każdy kto kupuje nasze czyściwo chroni środowisko razem z nami.

KONTAKT


 
TEXTILIA sp.j.
42-200 Częstochowa
ul. Podkolejowa 45

tel./fax 34 365 57 95


biuro@textiliasj.pl